NASZ Zespół 

Marta Teterwak

 

Z wykształcenia jestem psychologiem, który swoje doświadczenie nabywał podczas kilkuletniej pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Aktualnie doskonalę swój warsztat jako psychoterapeuta w trakcie czteroletniego całościowego kursu Psychoterapii Systemowej w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, który posiada rekomendacje Sekcji Naukowej Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ponadto systematycznie biorę udział w szkoleniach, warsztatach, seminariach oraz konferencjach o tematyce związanej z terapią par, rodzin, terapią indywidualną oraz terapią dzieci i młodzieży.

W pracy z drugą osobą dostosowuję się do jej indywidualnych potrzeb i stawiam na nawiązanie bezpiecznej relacji, opartej na empatii i zrozumieniu.

ostatnio na blogu

Nasi specjaliści tworzą ogólnodostępne treści aby dzielić się wiedzą z zakresu psychologii i psychoterapii.
W terapii najważniejsza jest relacja — to ona uzdrawia.
Irvin Yalom

SkontaktuJ z nami

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

DORMED PREMIUM
ul. Czarneckiego 4a
48-303 Nysa
kom. 698 061 062
dormedpremium(at)gmail.com

Dormed Premium to poradnia psychologiczna w Nysie, w której możesz skorzystać ze wsparcia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zdrowia psychicznego: psychologa, psychologa dziecięcego, psychoterapeuty, terapeuty uzależnień. Krótkie terminy oczekiwania na wizytę i przyjazna atmosfera na miejscu.