NASZ Zespół 

Małgorzata Nurkiewicz

 

Jestem certyfikowaną specjalistką psychoterapii uzależnień, specjalistką ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, terapeutką w Poradni Terapii Uzależnień, w Dziennym Oddziale Terapii Uzależnień oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. 20 lat pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, pod superwizją, z osobami z wszelakimi uzależnieniami, z członkami ich rodzin oraz z osobami stosującymi i doświadczającymi przemocy.

Każdy człowiek jest wartością. Najważniejsze jest dla mnie, by w poczuciu bezpieczeństwa osoba mogła poznać siebie, zrozumieć swój problem i przy pomocy zaplanować jego rozwiązanie. Skupiam się na docenieniu, wsparciu i motywowaniu, tak by przygotować pacjenta na pewne i samodzielne kierowanie własnym życiem.

ostatnio na blogu

Nasi specjaliści tworzą ogólnodostępne treści aby dzielić się wiedzą z zakresu psychologii i psychoterapii.
W terapii najważniejsza jest relacja — to ona uzdrawia.
Irvin Yalom

SkontaktuJ z nami

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

DORMED PREMIUM
ul. Czarneckiego 4a
48-303 Nysa
kom. 698 061 062
dormedpremium(at)gmail.com

Dormed Premium to poradnia psychologiczna w Nysie, w której możesz skorzystać ze wsparcia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zdrowia psychicznego: psychologa, psychologa dziecięcego, psychoterapeuty, terapeuty uzależnień. Krótkie terminy oczekiwania na wizytę i przyjazna atmosfera na miejscu.